Sākums » Seriāli » Latviešu valodā

Viņpus / Fringe / 2.sezona

20.06.2014, 03:27
Seriāli online, skatities seriāla Viņpus / Fringe - 2.Sezonu online, skatities seriālus online latviešu valoda, seriāli latviski, skatīties seriālus latviski, seriāli latviski online, latviešu valoda online,Viņpus / Fringe 2.Sezona latviešu valodā online , Viņpus / Fringe 2.Sezona latviski online

Seriāls, kurā FIB aģente izmeklē neizskaidrotus, bieži neparastus noziegumus, kas bieži vien saistīti ar paralēlo pasauli, sadarbojoties ar zinātnieku, kas pats pagātnē veicis dažādus dīvainus eksperimentus. Lidojums, mistisks ķīmisks uzbrukums. Ar to viss sākas. Turpinājumā pavēršas jebkura seriāla pirmās epizodes cienīgi notikumi – tiek savākti ļaudis, bez kuriem nebūtu iespējams atrisināt pirmās sērijas problēmas, un beigās tie nolemj pievienoties galvenajai varonei (Jup. Blondīne valda pār notikumiem). Tiek atmaskēti galvenie ļaundari, kas šoreiz ir liela korporācija (hmm…kaut kas pavisam jauns un neredzēts) ar sarkanmatainu, robotrokainu tanti priekšgalā. Stingrais priekšnieks, kas sākumā sevi nostāda kā totālais dibencaurums, taču beigās jau slavē par labi padarīto darbu.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23


Tumšs fons / Ieslēgts - IzslēgtsKategorija: Latviešu valodā | Pievienoja: Pankūciņš
Skatījumu skaits: 1100 | : | Reitings: 5.0/1+ Seriāls apravās? Uzspied uz pauzi un pagaidi (5-15 minūtes vai nedaudz ilgāk)

+ Seriāls nav ielādējusies pilnībā? Palielini kešatmiņu līdz 1500Mb vai lieto Google Chrome

FORUMA JAUNUMI


  • Beztēma (1) -- Sarunas »  • Komentāru kopskaits: 0

    Komentāru pagaidam nav ! Esi pirmais !

    Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
    [ Reģistrācija | Ieeja ]