Sākums » Seriāli » Latviešu valodā

Leļļu nams / Doll House / 1.sezona

11.06.2014, 14:22
Seriāli online, skatities seriāla Leļļu nams / Doll House - 1.Sezonu online, skatities seriālus online latviešu valoda, seriāli latviski, skatīties seriālus latviski, seriāli latviski online, latviešu valoda online,Leļļu nams / Doll House 1.Sezona latviešu valodā online , Leļļu nams / Doll House 1.Sezona latviski online

Viņi būs tieši tādi, kā jums vajag: viņi runā visās valodās un prot visu. Viņi dzīvo vietā, kurā nav sāpju, nožēlas, atmiņu, un apgalvo, ka ieradušies tur brīvprātīgi. apgalvo, ka ieradušies tur brīvprātīgi. Vai tā ir taisnība? Meitene, vārdā Eko, mitinās noslēpumainā Leļļu namā un ietilpst nelikumīgā pagrīdews grupējumā, kas sastāv no civlēkiem ar izdzēstu pagātni. Viņa ir lelle, ko nolīgst bagāti un ietekmīgi ļaudis. Lelles ne tikai izpilda savu slomu, viņas dara to pārliecinoši - pilnībā kļūst tieši par to personu, kas nepieciešama klientam. Viņu prātā var tikt ielādēts bezgalīgs informācijas daudzums, kas pēc uzdevumu izpildes tiek dzēsts. Taču reiz Eko atmiņa pamostas, un viņa lēnām, pa gabaliņam vien, sāk vākt kopā savu bijušo dzīvi.


1

2

3

4

5

6
7
8
9
10
11
12
13


Tumšs fons / Ieslēgts - IzslēgtsKategorija: Latviešu valodā | Pievienoja: Ash
Skatījumu skaits: 1073 | : | Reitings: 0.0/0+ Seriāls apravās? Uzspied uz pauzi un pagaidi (5-15 minūtes vai nedaudz ilgāk)

+ Seriāls nav ielādējusies pilnībā? Palielini kešatmiņu līdz 1500Mb vai lieto Google Chrome

FORUMA JAUNUMI


  • Beztēma (1) -- Sarunas »  • Komentāru kopskaits: 0

    Komentāru pagaidam nav ! Esi pirmais !

    Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
    [ Reģistrācija | Ieeja ]