Sākums » Seriāli » Latviešu valodā

Ceļojums apkārt pasaulei / Weltreisen / 1.sezona

18.06.2014, 10:16
Seriāli online, skatities seriāla Ceļojums apkārt pasaulei / Weltreisen - 1.Sezonu online, skatities seriālus online latviešu valoda, seriāli latviski, skatīties seriālus latviski, seriāli latviski online, latviešu valoda online,Ceļojums apkārt pasaulei / Weltreisen 1.Sezona latviešu valodā online , Ceļojums apkārt pasaulei / Weltreisen 1.Sezona latviski online

Piedzīvojums ledus jūrā. Pētniecības kuģis „Profesors Hromovs” dodas ceļojumā uz Antarktīdu. Brauciens sākas Jaunzēlandē. No ostu pilsētas Danīdinas ceļš ved uz dienvidiem līdz Antarktīdai. Uz klāja atrodas piecdesmit pasažieri, kurus gaida dažādi piedzīvojumi bezgalīgajā ūdens un ledus tuksnesī. Amerikas dižie dienvidi. Amerikas dienvidiem ir daudz seju. Ceļojums ved caur plantāciju un greznu villu zemi un nav iedomājams bez blūza un kokvilnas. Un tas ir arī ceļojums atpakaļ vēsturē. Filmas autori pēta, kas aizgājis vējiem līdzi, un cik daudz vēl atlicis no vecajiem dižajiem Amerikas dienvidiem. . Ķīnas zaļā pērle. Ķīnas mežonīgā upe Guidžou atrodas Ķīnas dienvidos. Šis ir viens no nabadzīgākajiem valsts apgabaliem. Divas trešdaļas teritorijas aizņem kaļķakmens kalni. Kaut kur starp tiem paliek pavisam maz vietas pļavām un rīsu laukiem. Ļaudis šeit joprojām pārtiek no zemkopības un dzīvo vienkāršu dzīvi. Rūpniecības tikpat kā nav, taču ir neskarta daba. Ķīnas dienvidrietumus šķērso varena upe – Mekonga. Tā vijas cauri dziļām ielejām, gar nomaļiem ciemiem. Upes krastos dzīvo cilvēki ar gluži atšķirīgām tradīcijām un reliģiju. Vietām modernā dzīve te ienāk pavisam lēni. Šis būs ceļojums uz Ķīnas pagātni. . Čingishana bērni. Baronets un viņa ciems Iekšējā Mongolija – autonoms reģions ziemeļos – ir Ķīnas sastāvdaļa. Austrumos tā robežojas ar Krieviju. Rietumus valda smiltis un tuksneši. Ap galvaspilsētu Huhhotu cilvēkiem bagātību sniedz derīgie izrakteņi. Tāpat kā senāk Čingishana mežonīgie mongoļu jātnieki, arī viņu bērnubērni aulekšo pretī saullēktam. Tisingtona nav parasts ciemats, bet gan visskaistākais Dārbišīras grāfistē, Anglijas ziemeļos. Kā daudzi Anglijas ciemi, arī Tisingtona pieder dižciltīgai ģimenei, kuras priekšteči apglabāti tepat. Feodālā šķiru sabiedrība laimīgi saglabājusies līdz mūsu dienām. Aristokrātu dzimtas pēdējā atvase dzīvo te un mūsdienās izbauda pienācīgo cieņu... .

1.sērija

2.sērija

3.sērija

4.sērija

5.sērija

6.sērija

7.sērija

8.sērija

9.sērija

10.sērija

11.sērija

12.sērija

13.sērija

14.sērija

15.sērija

16.sērija-noslēgumsTumšs fons / Ieslēgts - IzslēgtsKategorija: Latviešu valodā | Pievienoja: Ash
Skatījumu skaits: 1153 | : | Reitings: 0.0/0+ Seriāls apravās? Uzspied uz pauzi un pagaidi (5-15 minūtes vai nedaudz ilgāk)

+ Seriāls nav ielādējusies pilnībā? Palielini kešatmiņu līdz 1500Mb vai lieto Google Chrome

FORUMA JAUNUMI


  • Beztēma (1) -- Sarunas »  • Komentāru kopskaits: 0

    Komentāru pagaidam nav ! Esi pirmais !

    Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
    [ Reģistrācija | Ieeja ]