Bez panikas !

Skatoties filmas online un citur nereti var uzdurties interesantām lietām, ko izmet ārā. Nevajag satraukties pa tādām lietām un ieslīgt depresija, ka būt ko ļaunu izdarījuši. Piemēram pop-up reklāma ja to tā var nosaukt. Drīzāk stulbs joks vai naudas pelnīšanas veids. Nesen bija arī raksts portālā tvnet par to, ka ir jauns vai vecs vīruss , kurš ir paslēpts zem valsts mājas lapām utc. Tai jomā neiedziļināsimies , jo tas nav būtiski pašlaik.
Kā tikt vaļā no ko tādu?
Protams ir "labās" malware-anti-programmas , bet zinām to , ka pa to ir jāmaksā un plus nejauks tāds , ka palēnina datora darbību.
Tad nu lūk kā ērti var apiet šādas lietas:Šai gadījumā tā ir pop-up reklāma un nekas vairāk. Kura aptur pārlūkprogrammas darbību (savā ziņa interesanti). Lai atsāktu darbu ir jāizmanto sen labā kombinācija
Code
crtl+alt+del
, atvērsies task maneger , kurā uzklikojot uz pārlūkprogrammas ir jāspiež end task un lieta darīta. Atveram pa jaunu pārlūkprogrammu un esam ietaupījuši 100eur he he .
Bet kā bloķēt pop-up?
Teikšu tā : Pop-up video (klick me)
Protams vēl varam lietot chrome paplašinājumu , kas bloķē reklāmas: Paplašinājums (klick me)


Piebilde.

Sviests arī pants 210ais kur paredzēts 10 000 euro sods un brīvības atņemšana no 4 ļidz 9 gadiem par to ka dators var būt ar vīrusiem un bardaks viņā kopumā biggrin kādas aplamības , plus vēl gramatika iespārda biggrin tad jau skatoties pēc šī no jebkura soda var izvairīties samaksājot policijai biggrin lai gan šiem krāpniekiem izdoma labā biggrin Tad jau naudu ņemot par itkā noziegumu kuru mēs pastrādājuši sanaktu kukuļus ņem biggrin

.VĒLREIZ ATKĀRTOJU NEMAKSĀJIET NEKO , TAS IR KRĀPNIEKU TRIKS UN ŠIM IZLECOŠAJAM LOGAM NAV NEKĀDA SAKARA AR LAPU , ŠĀDS LOGS NE TIK ONLINE VIDEO MĀJASLAPĀS IR , BET ARĪ CITUR..